O nas

Dowiedz się coś więcej o naszym produkcie

Otagio.com

W otagio.com pomagamy dbać o bezpieczeństwo wartościowych przedmiotów. Czy wyobrażasz sobie dzień bez smartfona, laptopa, roweru, samochodu czy innej ważnej dla Ciebie rzeczy? Już nie musisz. Rzeczy zarejestrowane na www.otagio.com łatwo odnajdą swojego właściciela.

Chroń kontakty, dane i wspomnienia

Największe na świecie biuro rzeczy znalezionych bez magazynu. Największy komisariat bez ani jednego policjanta. Tak o nas mówią. I słusznie. Bo pomagamy chronić i odnajdywać wartościowe rzeczy. A przecież telefon, notebook czy kamera–to nie tylko urządzenia. To poufne dane, kontakty, wspomnienia, wartość finansowa i sentymentalna. Zamiast lamentować nad ich utratą lepiej zawczasu dodać je do naszego serwisu.

Zmieniamy życie złodziei i paserów w koszmar

Wspólnie zapobiegamy kradzieżom i obrotowi paserskiemu. Dzięki zarejestrowaniu swoich przedmiotów znacząco zwiększasz szansę ich odzyskania, zarówno w przypadku kradzieży jak i zwykłej zguby. Przedmioty dodane do otagio.com trudno sprzedać, bo o tym, kto jest ich prawowitym właścicielem dowiedzą się wszyscy użytkownicy internetu, policja, lombardy i inne instytucje.

Siła społeczności, bez zbędnych formalności

Otagio.com to społeczność dzięki, której możesz chronić swoje przedmioty i pomagać odnaleźć właścicieli innych. Nie musisz przedstawiać paragonu lub innego dokumentu potwierdzającego własność. Nie ponosisz także kosztów związanych z przechowywaniem przedmiotu–w przeciwieństwie do procedury w biurze rzeczy znalezionych. Wystarczy, że zarejestrujesz przedmiot i w razie potrzeby zmienisz jego status. Proste, prawda?